Odvoz suti a zeminy

Pronájem kontejneru na suť

Pokud se chystáte provádět drobné i větší stavební práce, jako je například rekonstrukce bytového jádra nebo bourání příček, přistavíme vám na dohodnutou dobu kontejner na suť. Až budete se stavebními pracemi hotovi, kontejner zase odvezeme a stavební odpad zlikvidujeme. Pozor – nelikvidujeme komunální ani nebezpečný odpad.

Naložení a odvoz materiálů

Vlastními silami naložíme všechny typy stavebního odpadu (kromě komunálního a nebezpečného odpadu) a odvezeme jej z vaší stavby k recyklaci nebo likvidaci. Odvážíme suť, kamení, zeminu a další sypké materiály.

Ekologická likvidace

Postaráme se, aby suť a další stavební odpad byl ekologicky zlikvidován s ohledem na životní prostředí a v souladu se zákony.

Proč si vybrat naši stavební firmu?

Sídlíme nedaleko Brna

Naše stavební firma sídlí v obci Dambořice nedaleko Brna. Často pracujeme například v Žarošicích, Archlebově, Krumvíři, Kobylí, Bošovících, Otnicích nebo Těšanech.

Bez problémů za vámi přijedeme kamkoliv v okresech Brno-venkov, Vyškov, Hodonín a Břeclav.

Jsme malá stavební firma a nemusíme živit armádu administrativních pracovníků, takže vám můžeme nabídnout výhodné ceny.

Potřebujete provést zemní práce a betonování na těžko přístupných místech, jako jsou samoty nebo pozemky v prudkých svazích Potřebujete tam dovézt stavební materiál nebo odvézt suť? My vyjedeme i na místa, kam si jiné stavební firmy netroufnou.